جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات سنگ نوردی انتخابی استان کردستان در سقز برگزار شد

   به منظور حضور در رقابت های جام فجر:

   مسابقات سنگ نوردی انتخابی استان کردستان در سقز برگزار شد

   مسابقات سنگ نوردی انتخابی استان کردستان در سقز برگزار شد

   مسابقات سنگ نوردی انتخابی نونهالان و نوجوانان استان کردستان جهت مشخص شدن نفرات منتخب برای حضور در رقابت های جام فجر در سقز به پایان رسید.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات سنگ نوردی انتخابی نونهالان و نوجوانان استان کردستان جهت مشخص شدن نفرات منتخب برای حضور در رقابت های جام فجر شامگاه روز جمعه 22 دی ماه در سقز به پایان رسید.
   این رقابت ها با حضور ۲۶ ورزشکار از شهرستان های سقز، کامیاران، قروه، دیواندره و بیجار برگزار شد و سنگ نوردان شرکت کننده در سالن ریاست جمهوری شهرک دانشگاه با هم پیکار کردند.
   در پایان این رقابت ها در رده سنی نونهالان آریاز حسن پور از سقز مقام اول را به دست آورد و در رده سنی نوجوانان گروه A، علی عباسی و محمد مهدی اکبری از قروه عناوین اول و دوم را از آن خود کردند و پویا مظهر از سقز سوم شد.
   همچنین در گروه B، مهرداد برادری، امیر رضا امیری و حسین موسوی زاده از بیجارمقام اول تا سوم این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دادند.
   نفرات برتر رقابت های سنگ نوردی انتخابی نونهالان و نوجوانان کردستان به مسابقات قهرمان کشوری جام فجر که پنجم بهمن ماه در قزوین برگزار می شود، اعزام خواهند شد.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,041,007
تعداد بازدید امروز : 925
تعداد بازدید دیروز : 707
آخرین به روزرسانی : 1397/10/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.