جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رقابت های قهرمانی موی تای نوجوانان و جوانان دختر کشور در سقز پایان یافت

   با معرفی نفرات و تیم های برتر:

   رقابت های قهرمانی موی تای نوجوانان و جوانان دختر کشور در سقز پایان یافت

   رقابت های قهرمانی موی تای نوجوانان و جوانان دختر کشور در سقز پایان یافت

   رقابت های قهرمانی موی تای دختران نوجوانان و جوانان کشور "انتخابی تیم ملی " با معرفی نفرات و تیم های برتر در شهرستان سقز به کار خود پایان داد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های قهرمانی موی تای دختران نوجوانان و جوانان کشور "انتخابی تیم ملی " با معرفی نفرات و تیم های برتر شامگاه شنبه 16 تیرماه در شهرستان سقز به کار خود پایان داد.
   در این رقابت ها 180 موی تای کار در قالب 18 تیم از استان های سراسر کشور در روزهای 15 و 16 تیرماه در سالن 1200 نفره شهید آبدرم بر روی رینگ رفتند و با هم به مبارزه پرداختند.
   در نتیجه تیمی، مجموع رده های سنی نوجوانان و جوانان: استان فارس بر سکوی نخست ایستاد، مازندران دوم شد، تهران در جایگاه سوم قرار گرفت و کردستان الف نیز عنوان چهارم را به دست آورد.
   تیم کردستان الف در بخش نوجوانان با دو نشان طلا، سه نقره و سه برنز مقام سوم را از آن خود کرد، فارس و مازندران به ترتیب اول و دوم شدند.
   در رده جوانان: استان های فارس، قزوین و مازندران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و تیم کردستان الف در این رده با کسب سه نشان نقره و دو برنز نهم شد.
   عسل رشیده زاده و بهار وطن دوست از کردستان دو نشان طلا را در رده سنی نوجوانان کسب کردند، مائده کریمی، نیلا میرزائی، نارین بهرام پور و میترا شهسواری مدال نقره را به خود اختصاص دادند، نادیا رحمانی، سوگل مرادی، سارینا جلالی و آرزو رستگاری به نشان برنز دست یافتند.
   همچنین در بخش جوانان: مبینا فیضی، نیلوفر سلیمانی، الناز رضا زاده و کوثر توحیدی نشان نقره این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند و نگین کریمی، رومینا ابراهیمی، شلیر صالحی پور، سمر جوانمردی و کیمیا صبرجو عنوان سوم را کسب کردند.
   نفرات برتر اوزان مختلف این دوره از مسابقات پس از چند دوره اردوی آمادگی تیم ملی به رقابت های جهانی اعزام می شوند.
   گفتنی است، رقابت های دختران نوجوانان و جوانان جهان مردادماه امسال در کشور تایلند برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,595
تعداد بازدید امروز : 283
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.