جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان و آقایان استان در سنندج برگزار شد

   در بخش مردان و زنان:

   رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان و آقایان استان در سنندج برگزار شد

   رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان و آقایان استان در سنندج برگزار شد

   رقابت های مچ اندازی قهرمانی مردان و زنان کردستان در دو بخش دست راست و چپ در سنندج برگزار شد و در نهایت با قهرمانی تیم های سنندج و دیواندره به کار خود پایان داد .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های مچ اندازی انتخابی و قهرمانی استان در روز 15 تیرماه در دو بخش دست راست و چپ مردان و زنان به میزبانی شهرستان سنندج برگزار شد.
   در این رقابت ها 40 ورزشکار در قالب 9 تیم در بخش مردان از شهرستان های سنندج، دیواندره ، دهگلان، قروه و حسن آباد یاسوکند و 23 ورزشکار دختر از شهرستان های سنندج، بانه و دیواندره در دو بخش دست راست و دست چپ به مصاف هم رفتند.
   در نتایج تیمی بخش مردان، باشگاه ارسطو از سنندج با 67 امتیاز مقام نخست هر دو بخش دست راست و دست چپ را به خود اختصاص داد، شهر حسن آباد یاسوکند توانست با کسب 34 امتیاز مقام دوم بخش دست راست را از آن خود کند و شهرستان دهگلان با 32 امتیاز جایگاه سوم بخش دست راست و شهرستان های دیواندره و قروه با 17 امتیاز به صورت مشترک جایگاه سوم بخش دست چپ را بدست آوردند .
   همچنین در نتایج تیمی بخش دختران، باشگاه ژوانگه از شهرستان دیواندره با کسب 54 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و باشگاه ذوالفقار سنندج و شهرستان بانه به ترتیب هر کدام با 27 و 24 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند .
   گفتنی است، نفرات برتر این مسابقات به رقابت های قهرمانی کشور که در روزهای 20 تا 22 تیرماه به میزبانی شهرستان شیراز برگزار می شود، اعزام خواهند شد .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,612
تعداد بازدید امروز : 300
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.