جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سنندج قهرمان رقابت های جودو انتخابی استان کردستان شد

   سنندج قهرمان رقابت های جودو انتخابی استان کردستان شد

   سنندج قهرمان رقابت های جودو انتخابی استان کردستان شد

   رقابت های جودوی نوجوانان انتخابی کردستان جهت حضور در مسابقات کشوری به میزبانی شهر سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های جودو قهرمانی و انتخابی نوجوانان استان با حضور پنج شهرستان در روز شنبه 16 تیرماه به میزبانی سنندج برگزار شد .
   برطبق این گزارش، 53 ورزشکار در قالب 5 تیم از شهرستان های، سنندج، مریوان، کامیاران، سقز و یک تیم از شهر صاحب به مدت یک روز در اوزان مختلف به رقابت پرداختند .
   در اوزان 50- کیلوگرم کردوان ظاهری ، 55- کیلوگرم مهران نوری ، 66- کیلوگرم محمدحسن سرافرازی 90- کیلوگرم آریان نظرگاهی و 90+ کیلوگرم ادیب احمدی نیاز از سنندج و در اوزان 60- کیلوگرم صهیب منوچهری، 73- کیلوگرم پشتیوان حق پرست و 81- کیلوگرم سینا منوچهری عناوین نخست را از آن خود کردند .
   در پایان، سنندج با کسب پنج نشان طلا، دو نقره و چهار برنز مقام اول را به خود اختصاص داد، مریوان با سه طلا، یک نقره و دو برنز مقام دوم و شهرستان سقز با سه نقره و یک برنز توانست در جایگاه سوم قرار گیرد .
   نفرات برتر این دوره از رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور که در مردادماه امسال به میزبانی شهرستان سنندج برگزار می شود، شرکت خواهند کرد .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,607
تعداد بازدید امروز : 295
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.