جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور در دریاچه زریبار مریوان به پایان رسید

   با معرفی نفرات و تیم های برتر:

   مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور در دریاچه زریبار مریوان به پایان رسید

   مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور در دریاچه زریبار مریوان به پایان رسید

   نهمین دوره مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور "جام شهدای کردستان" با قهرمان تیم های اصفهان و تهران در دریاچه زریبار مریوان پایان یافت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، نهمین دوره مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی کشور "جام شهدای کردستان" با معرفی نفرات و تیم های برتر عصر روز سه شنبه 19 تیرماه در دریاچه زریبار مریوان پایان یافت.
   این رقابت ها در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 60 شناگر از 11 استان سراسر کشور با پیمودن مسافت پنج کیلومتر در دریاچه زیبای زریبار شهرستان مریوان برگزار شد.
   در پایان در نتیجه انفرادی بخش جوانان، مجتبی جاوری از اصفهان نشان طلا را بر گردن آویخت، کیارش معتمدی مدال نقره را از آن خود کرد و امیر عباس امراللهی از تهران نشان برنز را به دست آورد.
   در نتیجه تیمی: استان های اصفهان، تهران و توابع تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و کردستان در این بخش در جایگاه پنجم قرار گرفت.
   در رده سنی بزرگسالان، سید حسن بابایی از قزوین مدال طلا به خود اختصاص داد، محمدرضا حجتی از تهران به مدال نقره دست یافت و فراز اکبری از توابع تهران نشان برنز را کسب کرد.
   همچنین تهران یر سکوی نخست رده سنی بزرگسالان بخش تیمی ایستاد، توابع تهران دوم شد و قزوین نیز در جایگاه سوم قرار گرفت و تیم استان کردستان در این بخش در رده ششم را به دست آورد.
   مسابقات شنای آب‌های آزاد در مریوان امسال برای نهمین سال است که تحت عنوان جام شهدای استان کردستان در دریاچه زیبای زریبار مریوان انجام می شود.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,600
تعداد بازدید امروز : 288
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.