جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازسازی مجموعه ورزشی حجاب سنندج از طریق ماده 27 به فراخوان گذاشته شد

   بازسازی مجموعه ورزشی حجاب سنندج از طریق ماده 27 به فراخوان گذاشته شد

   بازسازی مجموعه ورزشی حجاب سنندج از طریق ماده 27 به فراخوان گذاشته شد

   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اعلام کرد، مجموعه ورزشی حجاب سنندج روز یکشنبه 15 مهرماه از طریق ماده 27 به فرخوان گذاشته می شود و با شرایط قانونی به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان: حامد جولائی اظهار کرد، ، بازسازی و بهسازی مجموعه ورزشی حجاب سنندج روز یکشنبه 15مهرماه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به فرخوان گذاشته می شود و با شرایط قانونی به بخش خصوصی ماده 27 واگذار خواهد شد.
   جولائی گفت، مجموعه ورزشی حجاب سنندج در راستای استفاده مجدد جامعه مخاطب به سرمایه گذران بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
   وی افزود، این پروژه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار طی روزهای 15 مهرماه تا 30 مهرماه به فراخوان گذاشته می شود و علاقمندان به منظور شرکت در فراخوان عمومی در روزهای مشخص شده اعلام آمادگی کنند.
   این مقام مسئول خاطر نشان کرد، شرکت کنندگان با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان به آدرس http://kurdestan.msy.gov.ir نسبت تهیه اسناد در بخش آگهی ها، مزایده ها و مناقصات اقدام نمایند.
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تصریح کرد، متقاضیان پس از تکمیل فرم های فراخوان درج شده در سایت تا پایان وقت اداری 30 مهرماه به صورت پاکت دربسته از طریق پست اسناد را به اداره کل ورزش و جوانان استان دبیرخانه ماده 27 ارسال کنند.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,557
تعداد بازدید امروز : 245
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.