جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ‍معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان وارد سنندج شد

   ‍معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان وارد سنندج شد

   ‍معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان وارد سنندج شد

   محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان جهت دیدار با مسئولین ارشد استان و حضور در برنامه های فرهنگی و نشست های تخصصی با جوانان صبح امروز وارد سنندج شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان جهت دیدار با مسئولین ارشد استان و حضور در برنامه های فرهنگی و نشست های تخصصی با جوانان امروز و فردا در کردستان حضور دارد.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز یکشنبه 15 مهرماه وارد سنندج شد و در نخستین برنامه خود در مزار شهدای بهشت محمدی سنندج حضور یافت.
   تندگویان پس از آن از کافه هنر و خانه موسیقی جوانان و موسسه ئاویه­ر سنه­دژ بازدید می کند.
   وی امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان کردستان شرکت می کند و ساعت 15 در نشستی صمیمی با دبیران و مدیران سازمان های مردم نهاد استان دیدار خواهد کرد.
   این مقام مسئول روز دوشنبه 16 مهرماه به شهرستان های سقز و بانه می رود و طی آن خانه های جوان این دو شهر را کلنگ زنی خواهد کرد.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت وررش و جوانان بعد از کلنگ زنی خانه های جوان شهرستان های سقز و بانه از طریق فرودگاه آذربایجان غربی به برنامه های خود در کردستان پایان خواهد داد.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,528
تعداد بازدید امروز : 216
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.