جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • توسعه کشور نیازمند همراهی و مشارکت جوانان است/ مهارت افزایی را با سمن ها دنبال می کنیم

   معاون وزیر ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد:

   توسعه کشور نیازمند همراهی و مشارکت جوانان است/ مهارت افزایی را با سمن ها دنبال می کنیم

   توسعه کشور نیازمند همراهی و مشارکت جوانان است/ مهارت افزایی را با سمن ها دنبال می کنیم

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: با همراهی دستگاه های دولتی تقویت مهارت افزایی را در سمن های جوانان دنبال می کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ محمد مهدی تندگویان در نشست هم اندیشی با مدیران و اعضای سازمان های مردم نهاد جوانان استان کردستان در سنندج با اشاره به ظرفیت های بالای مشارکت های اجتماعی در استان کردستان، اظهار داشت: از پتانسیل جوانان به عنوان مهمترین سرمایه های کشور باید در زمینه های مختلف جهت توسعه استفاده شود.
   وی با بیان اینکه در استان ها موضوع خانه های جوان مدیریتی منسجم به خود می گیرد، افزود: دولت در چارچوب قانون از فعالیت های اجتماعی جوانان حمایت می کند.
   تندگویان با تاکید بر اینکه امسال موضوع مجمع ملی به سرانجام نهایی می رسد، گفت: مجامع ملی استان ها بهترین مسیر برای پیگیری مطالبات تشکل های جوانان هستند.
   معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: در اولین فرصت و با بررسی ظرفیت های کردستان برگزاری برنامه های ملی را در این استان اجرایی می کنیم.
   وی افزود: با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح در آینده جوانان فعال در سمن ها علاوه بر دریافت مهارت های شغلی امکان دریافت امریه را نیز دارند.
   تندگویان از مسئولان ارشد استان خواست با ایجاد ارتباطی نزدیک با سازمان های مردم نهاد زمینه توسعه فعالیت های آنان را فراهم کنند.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,578
تعداد بازدید امروز : 266
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.