جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تاکید مرادنیا بر تسریع تسهیلات طرح های پرداختی جوانان در بانک ها

   استاندار کردستان در جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان:

   تاکید مرادنیا بر تسریع تسهیلات طرح های پرداختی جوانان در بانک ها

   تاکید مرادنیا بر تسریع تسهیلات طرح های پرداختی جوانان در بانک ها

   چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کردستان با حضور استاندار، معاون ساماندهی و امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان در سنندج برگزارشد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، در این جلسه که با حضور مدیران نهاد های دولتی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان کردستان برگزار شد استاندار کردستان با اشاره به وظیفه خطیر بانک ها در امر کمک به جوانان گفت، بانک ها باید در پرداخت تسهیلات به طرح های مربوط به سازمان های مردم نهاد تسریع لازم را ببخشند و موانع پیشروی جوانان را رفع کنند تا مانع طرد جوانان از انجام طرح هایشان شوند .
   استاندار کردستان در ادامه به پیشرفت جوانان در حوزه های ورزش، کشاورزی و صنعت اشاره کرد و افزود، وظیفه مسئولان حمایت و پشتیبانی از جوانان است زیرا آنها سرمایه های آینده این مملکت هستند.
   وی همچنین تاکید کرد جدیت حضور مدیران کل دستگاه های دولتی و فرمانداران در جلسه های برگزاری ستاد ساماندهی موجب دستاورد های کلی و خروجی مناسب و در نهایت انجام کلیت مشکلات جوانان است.
   وی در پایان با اشاره به مشکلات پیشروی اعلام منطقه آزاد مریوان و بانه ابراز امیدواری کرد که با انجام این طرح معضل بیکاری و اشتغال زایی تا حد زیادی حل شود و دولت در این زمینه با جدیت در تلاش است تا این موضوع رفع شود .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,520
تعداد بازدید امروز : 208
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.