جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تشکل گرایی را به عنوان یک راهبرد در جهت توسعه دنبال می کنیم

   مدیرکل ورزش و جوانان :

   تشکل گرایی را به عنوان یک راهبرد در جهت توسعه دنبال می کنیم

   تشکل گرایی را به عنوان یک راهبرد در جهت توسعه دنبال می کنیم

   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در جلسه ستاد ساماندهی با اشاره حمایت های دولت از جوانان برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی را در پیشبرد اهداف ستاد موثر دانست .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حامد جولایی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در روز یکشنبه 15 مهرماه با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و استاندار کردستان برگزار شد، اظهار داشت: هم اکنون 36 سمن در استان کردستان کردستان در حال فعالیت هستند که با پیگیری تسهیل روند ثبت سمن امیدواریم این رقم افزایش پیدا کند .
   وی افزود: تشکل گرایی را به عنوان یک راهبرد در جهت توسعه دنبال می کنیم و امیدواریم با این سیاست تا پایان سال تعداد سمن های فعال استان را به 50 سمن برسانیم.
   جولایی با اشاره به عملکرد مثبت دولت در تخصیص اعتبارات به طرح های حوزه جوانان و پرداخت تسهیلات بانکی به جوانان گفت: امیدواریم بانک های استان کردستان در پرداخت این تسهیلات همکاری لازم را با جوانان داشته باشند تا جوانان بدون دغدغه این تسهیلات را دریافت کنند و شاهد روند رو به رشد در این زمینه باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان افزود، با پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان استان، فرمانداری های شهرستان های سقز و بانه و حمایت های دولت مبلغ 14میلیارد ریال برای احداث خانه جوان در این شهرستان ها مصوب شده است که امیداوریم هرچه زودتر شاهد احداث و افتتاح این طرح ها باشیم.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,139,540
تعداد بازدید امروز : 228
تعداد بازدید دیروز : 1,267
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.