جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کردستان قهرمان رقابت های ورزش های زورخانه ای جوانان کشور شد

   کردستان قهرمان رقابت های ورزش های زورخانه ای جوانان کشور شد

   کردستان قهرمان رقابت های ورزش های زورخانه ای جوانان کشور شد

   باستانی کاران کردستانی در رقابت های ورزش های زورخانه ای قهرمانی جوانان کشور که به میزبانی سنندج برگزار شد توانستند مقام نخست را کسب کنند .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های ورزش های زورخانه ای قهرمانی جوانان کشور تحت عنوان گرامیداشت یاد و خاطره 5400 شهید کردستان در بخش های، زورخانه ای تیمی، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی طی روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 آبان ماه به میزبانی سنندج برگزار شد.
   در این رقابت ها بیش از 300 ورزشکار به نمایندگی از استان های اصفهان، مازندران، فارس، چهارمحال و بختیاری، کرمان، کردسنان، بوشهر، همدان، خراسان جنوبی، یزد، خراسان رضوی، کرمانشاه و سمنان شرکت کردند و در سه رشته تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی در 5 وزن 60-، 70-، 80-، 90- و 110- کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند .
   تیم کردستان با سرپرستی سالار رنگ آمیز و پژمان سکونتی در این رقابت ها شرکت کرد و موفق شد در مجموع تمامی رشته ها با 21 نشان رنگارنگ و 279 امتیاز مقام قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دهد، اصفهان با 269 امتیاز دوم شد و خراسان جنوبی با 222 در مجموع امتیازات مقام سوم را از آن خود کرد .
   در نتایج رشته تیمی زورخانه ای این مسابقات تیم های کردستان، اصفهان به ترتیب اول و دوم شدند و تیم های خراسان جنوبی و یزد مشترکا سوم شدند .
   در رشته سنگ، وزن 90- کیلوگرم سوران اللهمرادی مقام اول، وزن 90+ کیلوگرم حامد نصیری مقام دوم،60- کیلوگرم پویا ملایی، وزن 70- کیلوگرم هومن میرزایی مقام سوم را کسب کردند .
   در رشته کباده، وزن 90- کیلوگرم سوران اللهمرادی و 90+ کیلوگرم حامد نصیری مقام اول و وزن70- کیلوگرم ماهان کوتاهی مقام سوم را بدست آوردند.
   در رشته چرخ چمنی، وزن 60- کیلوگرم هومن کرباسی مقام اول و وزن 80- کیلوگرم حسن ناصری مقام دوم را به خود اختصاص دادند .
   در رشته چرخ تیز: وزن 60- کیلوگرم هومن کرباسی و وزن 80- کیلوگرم حسن ناصری در جایگاه سوم قرار گرفتند .
   در رشته میل بازی، وزن70- کیلوگرم هومن میرزایی و وزن 90- کیلوگرم شهریار مرادی مقام دوم را کسب کردند و در وزن 60- کیلوگرم محمد طالبی و وزن 90+ کیلوگرم سوران اللهمرادی مقام سوم را از آن خود کردند .
   در رشته کشتی پهلوانی، وزن 60- کیلوگرم هیمن رستمی و وزن 90- کیلوگرم سوران اللهمرادی و وزن 90+ کیلوگرم شهریار مرادی سکوی نخست را بدست آوردند و در وزن 70- کیلوگرم هومن میرزایی مقام دوم و ذر وزن 80- کیلوگرم حسن ناصری مقام سوم را کسب کردند .
   پژمان سکونتی مربی با اخلاق و جوان کردستانی با ارزیابی کمیته مربیان به عنوان مربی برتر جوانان کشور انتخاب شد .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,177,284
تعداد بازدید امروز : 789
تعداد بازدید دیروز : 1,686
آخرین به روزرسانی : 1398/01/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.