جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های کونگ فوتوآ سنتی کشور

   درخشش کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های کونگ فوتوآ سنتی کشور

   درخشش کونگ فوکاران کردستانی در رقابت های کونگ فوتوآ سنتی کشور

   بیست و یکمین دوره رقابت های کونگ فوتوآی سنتی قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور به میزبانی استان اصفهان برگزار شد و با قهرمانی تیم کردستان به کار خود پایان داد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، بیست و یکمین دوره رقابت های کونگ فوتوآی سنتی قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور در اوزان مختلف طی روزهای 8 لغایت 10 آبان ماه به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.
   در این دوره از رقابت ها 220 کونگ فوکار به نمایندگی از 22 استان سراسر کشور حضور داشتند و در اوزان مختلف دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با یکدیگر به مبارزه پرداختند .
   در نتایج انفرادی رده سنی نونهالان، شایان دیوجان، آریان محمدی و سیروان الوندی مقام نخست را کسب کردند و پیشرو قوامی، صهیب رحمانی، کومار بخشی، شادمان سهرابی و امیر حسین عبدلملکی نیز در جایگاه دوم قرار گرفتند و سیروان الوندی عنوان فنی ترین فایتر رده سنی نونهالان را به خود اختصاص داد .
   همچنین، در بخش نتایج انفرادی رده سنی نوجوانان، پارسا صلاخیان، ماهان حاجی میرزایی، پارسا قادری، سهند مرادی توانستند با کسب عناوین نخست چهار نشان زرین را از آن خود کنند و فریبرز حسینی در همین رده دوم شد و نشان نقره گرفت و محمد خورشیدی، تحسین قوامی، محمد الماسی، پارسا مرادی در جایگاه سوم قرار گرفتند و صاحب نشان برنز شدند و عنوان فنی ترین فایتر نوجوانان نیز به ماهان حاج میرزایی رسید .
   در نتایج تیمی، کردستان با 17 نشان طلا، نقره و برنز و کسب 80 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یافت و تیم های البرز و اصفهان هر کدام با 45 و 43 امتیاز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند .
   گفتنی است، سرپرستی تیم کردستان بر عهده فریدون ویسیان و مربیگری این تیم در این رقابت ها بر عهده کاوه قادری و آوات خوشبخت بود
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,177,351
تعداد بازدید امروز : 856
تعداد بازدید دیروز : 1,686
آخرین به روزرسانی : 1398/01/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.