جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پایان رقابت های دور رفت لیگ برتر بدمینتون کشور در سنندج

   پایان رقابت های دور رفت لیگ برتر بدمینتون کشور در سنندج

   پایان رقابت های دور رفت لیگ برتر بدمینتون کشور در سنندج

   تیم سپاهان اصفهان در پایان رقابت های دور رفت لیگ برتر بدمینتون کشور که به میزبانی سنندج برگزار شد موفق شد صدرنشینی این مسابقات را در گروه الف کسب کند .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور تحت عنوان جام خلیج فارس در گروه الف طی روزهای دهم و یازدهم آبان ماه به میزبانی استان کردستان در سالن بدمینتون شهرستان سنندج برگزار شد و در پایان این مرحله از رقابت ها تیم سپاهان اصفهان با پیروزی برابر حریفان خود در صدر جدول گروه الف قرار گرفت .
   در این مسابقات که با حضور تیم های سپاهان اصفهان ، نماینده آمل ، نماینده کردستان و نماینده گیلان برگزار شد ، تیم سپاهان اصفهان با کسب ۷ امتیاز و تفاضل باخت کمتر در صدر جدول گروه الف قرار گرفت .
   تیم های گیلان و کردستان هر کدام با ۷ امتیاز و با تفاضل بُرد کمتر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم جدول دور مقدماتی گروه الف قرار گرفتند.
   گفتنی است، بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس با شرکت ۸ تیم در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی رفت و برگشت و دو مرحله نهایی رفت و برگشت برگزار می شود .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,177,277
تعداد بازدید امروز : 782
تعداد بازدید دیروز : 1,686
آخرین به روزرسانی : 1398/01/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.