جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور جامعه ورزش و جوانان استان کردستان در راهپیمایی پرشور 13 آبان

   حضور جامعه ورزش و جوانان استان کردستان در راهپیمایی پرشور 13 آبان

   حضور جامعه ورزش و جوانان استان کردستان در راهپیمایی پرشور 13 آبان

   جامعه ورزش و جوانان کردستان همراه با دیگر آحاد مردم استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی بزرگ روز 13 آبان بار دیگر بر اصول انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان کردستان، جامعه ورزش و جوانان استان صبح امروز یکشنبه 13 آبان ماه با تجمع در مقابل اداره کل ورزش و جوانان و حرکت به طرف میدان آزادی سنندج و مسیرهای اصلی راهپیمایی بار دیگر در کنار مردم نشان دادند که همواره در عرصه‌های حق علیه باطل حضور دارند و با سردادن مرگ بر آمریکا انزجار خود را از ظلم و جنایت استکبار جهانی به گوش جهانیان رساندند.
   حامد جولائی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان در حاشیه این راهپیمایی اذعان کرد، امروز با به ثمر رسیدن خون شهدای انقلاب در تمامی جبهه های حق علیه باطل بانگ مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر استکبار امت های اسلامی و عدالت خواه به گوش تمامی طاغوتیان زمانه رسیده و ترس از بیداری اسلامی لرزه بر پیکره آنها انداخته است .
   اکنون به برکت انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن امام خمینی (ره)، مرزهای اسلامی از خاورمیانه به تمامی کشورهای اروپا ، آمریکا و همه جهان گسترده شده است و ندای الله اکبر از چهارگوشه دنیا به گوش می رسد .
   حامد جولائی افزود: این همان بیداری اسلامی است که ملت‌های آزادیخواه جهان با تاسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر حکومت‌های دیکتاتوری منطقه ایستاده‌اند .
   وی با اشاره به رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های تاریخی آحاد مردم در مبارزه با استکبار، یادآور شد: باید در دفاع از حقوق ملت و عمل به آرمان‌های امام خمینی (ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب به رسالت تاریخی خویش وفادار بمانیم
   .
   مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز خیزش تمام اقشار جامعه در مقابل استکبار جهانخوار، به پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های به‌حق جمهوری اسلامی، امسال نیز قهرمانان، ورزشکاران و مربیان ورزش استان به همراه مسئولان و کارکنان اداره کل، شهرستان‌های تابعه و هیئت‌های ورزشی استان مانند سد آهنین در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردند و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,177,361
تعداد بازدید امروز : 866
تعداد بازدید دیروز : 1,686
آخرین به روزرسانی : 1398/01/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.