جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب دو نشان طلا و نقره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور توسط ووشوکار کردستانی

   به میزبانی اردبیل:

   کسب دو نشان طلا و نقره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور توسط ووشوکار کردستانی

   کسب دو نشان طلا و نقره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور توسط ووشوکار کردستانی

   فاتح حیدریان ووشوکار سنندجی نشان طلای فرم «دائو شو» و نقره فرم « گوئن شو» رقابت های قهرمانی و انتخابی تیم ملی را برگردن انداخت

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های ووشوی قهرمانی و انتخابی بزرگسالان کشور در بخش تالو که از روز شنبه 12 آبان به میزبانی استان اردبیل آغاز شده بود شامگاه روز دوشنبه 14 آبان ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد .
   در این رقابت ها که در سالن ۶ هزار نفری «حسین رضازاده» اردبیل برگزار شد ورزشکاران استان های سراسر کشور در ده فرم بخش تالو با یکدیگر به مبارزه پرداختند.
   تیم کردستان با سرپرستی مرتضی کرمی و مربیگری شیرکو میرکی در این رقابت ها حضور یافت و موفق شد توسط فاتح حیدریان صاحب دو نشان طلا و نقره شود .
   در نتایج بخش انفرادی فرم «دائو شو» فاتح حیدریان با شکست تمامی حریفان خود بر سکوی نخست قرار گرفت و نشان زرین طلا را به گردن انداخت .
   همچنین حیدریان در فرم « گوئن شو» بخش تالو این رقابت ها با کسب امتیاز ۹٬۲۰ پس از نماینده خراسان رضوی در جایگاه دوم قرار گرفت و صاحب نشان نقره شد .
   گفتنی است، رقابت های ووشوی قهرمانی کشور با حضور ورزشکاران مدعی سراسر کشور و به مدت سه روز به میزبانی استان اردبیل برگزار شد و در پایان نفرات برتر جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب خواهند کرد .
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,177,285
تعداد بازدید امروز : 790
تعداد بازدید دیروز : 1,686
آخرین به روزرسانی : 1398/01/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.