جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش شناگران کردستانی در جشنواره شنای زیر ده سال قهرمانی شمالغرب کشور

   به میزبانی تبریز؛

   درخشش شناگران کردستانی در جشنواره شنای زیر ده سال قهرمانی شمالغرب کشور

   درخشش شناگران کردستانی در جشنواره شنای زیر ده سال قهرمانی شمالغرب کشور

   شناگران کردستانی در رقابت های جشنواره شنای زیر 10 سال قهرمانی شمالغرب کشور که به میزبانی تبریز برگزار شد خوش درخشیدند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های جشنواره شنای قهرمانی زیر 10 سال پسران منطقه شمالغرب کشور با حضور شناگران هفت استان طی روزهای 17 و 18 مردادماه به میزبانی تبریز برگزار شد.
   در این رقابت ها 150 شناگر در قالب 25 تیم به نمایندگی از استان های زنجان، لرستان، کرمانشاه، کردستان، گیلان، همدان و آذربایجان شرقی در 17 ماده مختلف به مدت دو روز صبح و بعد از ظهر در استخر صدف پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز باهم به رقابت پرداختند.
   تیم کردستان متشکل از شناگران دو باشگاه شین و تک استار سنندج در این رقابت ها حضور پیدا کرد و موفق شد 21 مدال رنگارنگ را کسب کند.
   در نتایج انفرادی ماده های 50 و 100 متر قورباغه پرهام امجدیان شناگر باشگاه تک استار سنندج دو نشان نقره را کسب کرد و در ماده 100 متر پروانه نیز رادین مدرسی دیگر شناگر این باشگاه یک نشان طلا را کسب کرد.
   همچنین در ماده های 100 و 50 متر کرال پشت طاهاخیرمقدم از باشگاه شین دو نشان طلا و نقره را از آن خود کرد و محمدسجادی دیگر شناگر باشگاه شین در ماده های 50، 100 و 200 متر شنای آزاد به ترتیب یک مدال زرین طلا و دو نشان نقره را کسب کرد و در ماده 50 متر و 100 متر شنای پروانه نیز یک نشان طلا و یک نشان نقره را بدست آورد.
   همچنین در ماده های 100 و 200 متر شنای مختلط انفرادی و 100 متر شنای پروانه مارتینا غفاری به نمایندگی از استخر شین سه نشان برنز را تصاحب کرد.
   همچنین در ماده های شنای 50*4 متر پروانه تیمی باشگاه شین سنندج مقام نخست و باشگاه تک استار سنندج جایگاه دوم را بدست آوردند و در ماده 50*4 متر مختلط تیمی باشگاه شین مقام دوم را از آن خود کرد و تک استار سنندج نیز در رده سوم قرار گرفت.
   تیم باشگاه شین سنندج در ماده های 25*4 متر شنای پای دلفین و 50*6 متر شنای آزاد تیمی جایگاه اول را تصاحب کرد و تیم باشگاه تک استار سنندج نیز در ماده 50*4 متر شنای قورباغه تیمی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,332,413
تعداد بازدید امروز : 599
تعداد بازدید دیروز : 784
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.