جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش سه گانه استان کردستان برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش سه گانه استان کردستان برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش سه گانه استان کردستان برگزار شد

   با حضور رئیس فدراسیون سه گانه کشور مجمع عمومی سالیانه هیات استان کردستان روز سه شنبه 22 مردادماه در سنندج برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش های سه گانه کردستان روز سه شنبه 22 مردادماه با حضور مهدی گودرزی رئیس فدراسیون معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضای هیات سه گانه کردستان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد.
   پرویز اصطیفائی رئیس هیات سه گانه استان کردستان با تشریح عملکرد این هیات در سال 97 و 98 برگزاری کارگاه و کلاس های تخصصی آموزشی این رشته را از مهمترین برنامه های هیات استان عنوان کرد.
   اصطیفائی همچنین افزود، استعدادیابی و توجه به رده های پایه، اعزام ورزشکاران رده های مختلف به مسابقات کشوری و برگزاری دوره های مختلف مربیگری از دیگر برنامه های این هیات در طول سال های 97 و 98 بود که به صورت مداوم و مرتب ادامه داشته است.
   او همچنین به برنامه های عملیاتی در طول سال 98 اشاره کرد و اظهار کرد، هیات سه گانه نیاز مبرم به آموزش و برگزاری کارگاه های تخصصی دارد و هیات استان نیز بیشترین تلاش خود را در این راستا معطوف کرده است.
   رئیس هیات سه گانه استان کردستان در پایان تصریح کرد، ورزش سه گانه در بین مردم هنوز ناشناخته است و نیاز است تا با تعامل با آموزش و پرورش، هیات های همگانی، دوچرخه سواری، دوومیدانی و بومی محلی نسبت به شناخت این رشته مهیج در بین مستعدین بتوانیم ورزشکاران بیشتری را جذب این رشته کنیم.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,332,443
تعداد بازدید امروز : 629
تعداد بازدید دیروز : 784
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.