جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دومین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد

   با حضور معاونین و مسئولین ستادی و روسای ادارات شهرستان های تابعه؛

   دومین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد

   دومین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد

   به منظور بررسی عملکرد حوزه های ورزش، فرهنگی و جوانان، اداری، مالی و عمرانی دومین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، با حضور معاونین، مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه دومین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان با ریاست حامد جولائی مدیر کل ورزش و جوانان کردستان روز یکشنبه 17 شهریورماه در سنندج برگزار شد.
   در این جلسه که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد عملکرد حوزه های ورزش، فرهنگی، جوانان، عمرانی و اداری مالی شهرستان های مختلف در سال 97 مورد ارزیابی قرار گرفت و همچنین از سوی مسئولین ستادی اداره کل آخرین دستورالعمل ها و آئین نامه های اجرایی تبیین و به روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها ابلاغ شد.
   در پایان ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه استان بر اساس شاخصه های جمعیتی به دو منطقه 1 و 2 تقسیم بندی شده و از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از سه شهرستان برتر حوزه های مختلف هر منطقه در سال 97 تجلیل شد.
   سقز، سنندج و بانه به عنوان شهرستان های فعال در توسعه حوزه های ورزش، فرهنگی و جوانان، اداری، مالی و عمرانی و زیر ساخت های منطقه یک و شهرستان های دهگلان، کامیاران و دیواندره به عنوان شهرستان های فعال منطقه دو مورد تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان قرار گرفتند.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,378,178
تعداد بازدید امروز : 367
تعداد بازدید دیروز : 1,108
آخرین به روزرسانی : 1398/06/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.