جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیجار میزبان اردوی تیم ملی بوکس جوانان کشور شد

   به منظور آمادگی حضور در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا؛

   بیجار میزبان اردوی تیم ملی بوکس جوانان کشور شد

   بیجار میزبان اردوی تیم ملی بوکس جوانان کشور شد

   اردوی تیم ملی بوکس جوانان کشور با حضور 16 بوکسور و به مدت 21 روز در شهرستان بیجار استان کردستان برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های بوکس قهرمانی رده سنی جوانان آسیا 2019 با حضور مدعیان این رشته ورزشی به مدت یک هفته و به میزبانی کشور مغولستان برگزار می شود.
   به همین منظور و با هدف کسب آمادگی بوکسورهای جوان ایران دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس جوانان کشور در اولین مرحله اردوی آماده سازی با حضور 16 بوکسور از 10 استان سراسر کشور از روز 29 شهریورماه به میزبانی شهرستان بیجار در استان کردستان آغاز می شود.
   امین مجنونی از آذربایجان شرقی، فرهاد مرادی از اردبیل، محمدحسین احسانی، علی سپهر و سیدمحمدعلی صدری از تهران، سبحان صحرایی و سینا کاییدی از لرستان، عبدالحکیم بیگدر از گلستان، امیرحسین دولتی از گیلان، رامن بابالو و سامان حسینی از کردستان، مهدی امیری از کرمانشاه، مصطفی ریگی از سیستان و بلوچستان، آرشام حسنی، علیرضا حسینی و امیررضا شکاری از مازندران بوکسورهای دعوت شده به این مرحله از اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را زیر نظر امید رشید سرمربی تیم ملی جوانان کشور انجام خواهند داد.
   رامین بابالو و سامان حسینی دو بوکسور شایسته کردستانی پس از درخشش در رقابت های قهرمانی کشور از سوی کادر فنی تیم ملی بوکس جوانان کشور به این اردو فراخوانده شدند.
   گفتنی است، اردوی آمادگی تیم ملی بوکس جوانان از روز جمعه 29 شهریورماه به میزبانی شهرستان بیجار در استان کردستان آغاز و 21 روز به طول خواهد انجامید.
   رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا 2019 از روز 18 آبان ماه به مدت یک هفته در کشور مغولستان برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,406,465
تعداد بازدید امروز : 1,105
تعداد بازدید دیروز : 2,952
آخرین به روزرسانی : 1398/07/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.