جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب یک امتیاز آبیدرسنندج در خانه حریف

   هفته سوم لیگ فوتبال دسته سوم باشگاه های کشور؛

   کسب یک امتیاز آبیدرسنندج در خانه حریف

   کسب یک امتیاز آبیدرسنندج در خانه حریف

   تیم فوتبال آبیدر سنندج نماینده استان کردستان در رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور روز جمعه برابر میزبان خود در هفته سوم این رقابت ها با نتیجه 1 – 1 مساوی کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مرحله اول رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور با حضور 65 تیم به نمایندگی از سراسر کشور در پنج گروه 13 تیمی درحال برگزاری است و روز گذشته (جمعه 29 شهریورماه) دیدار هفته سوم این رقابت ها در شهرهای مختلف پیگیری شد.
   آبیدرسنندج نماینده استان در گروه دوم این مسابقات با تیم های برق ازا البرز، شهرداری مریانج همدان، سولدوز نقده، دماوند آمل، شاهین فرابرد زنجان، فرهنگ البرز، شهروند رامسر، ستاره کاسپین بابل، آذراب اراک، کیمیای تهران، ذوب و فلزات بهار، شهرداری مریانج همدان و آریونجم تهران هم گروه است.
   آبیدر سنندج در هفته سوم این رقابت ها راس ساعت 16:30 در ورزشگاه شهید مفتح شهر همدان به مصاف تیم شهرداری مریانج همدان رفت که در پایان این دیدار با نتیجه یک به یک به پایان رسید و تیم آبیدرسنندج در خانه حریف موفق شد یک امتیاز این بازی را کسب کند.
   زننده گل آبیدر سنندج حامد شیرعلی بود.
   هم اکنون این تیم با سه بازی انجام شده و کسب دو تساوی و یک برد پنج امتیازی است و در رده دوم جدول قرار دارد و تیم برق ازا البرز با هفت امتیاز جایگاه نخست و تیم سولدوز نقده با پنج امتیاز و تفاضل گل دو پس از نماینده کردستان در جایگاه سوم قرار دارد.
   گفتنی است، فواد احمدی، حامد شیر علی، شعیب جوانمردی، عرفان احمدی، فواد رضایی، زانکو تکاب، سینا ایزدی، رضا معظمی، سامان سعیدی، نوید فلاحی و رضا روح الهی در ترکیب تیم آبیدر سنندج قرار دارند که با سرپرستی صدیق هنر آوازی و سرمربیگری رضا مجیدی به مصاف حرفان خود خواهند رفت.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,406,451
تعداد بازدید امروز : 1,091
تعداد بازدید دیروز : 2,952
آخرین به روزرسانی : 1398/07/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.