جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سنندج میزبان رقابت های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور

   به مدت پنج روز؛

   سنندج میزبان رقابت های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور

   سنندج میزبان رقابت های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور

   رقابت های بسکتبال قهرمانی رده زیر 12 سال مناطق هشتگانه کشور از فردا دوشنبه 15 مهرماه به مدت پنج روز در سنندج برگزار خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ رقابت های بسکتبال قهرمانی رده سنی زیر 12 سال مناطق مختلف در هشت منطقه جداگانه شهریورماه سال جاری در سراسر کشور برگزار شد.

   با مشخص شدن تیم های برتر هر منطقه و صعود هشت تیم مرحله نهایی و قهرمانی این مناطق هشتگانه از فردا دوشنبه 15 مهرماه در سنندج برگزار می شود.

   بر این اساس، تیم های کردستان، تهران، توابع تهران، اصفهان، زنجان، هرمزگان، خوزستان و گلستان به عنوان هشت تیم برتر که از مرحله قهرمانی مناطق یک تا هشت کشور موفق به صعود شدند، در این رقابت ها حضور دارند و دیدارهای خود را از ساعت 15 لغایت 21 به مدت پنج روز در سالن آزادی شهر سنندج برگزار خواهند کرد.

   مرحله نهایی رقابت های بسکتبال مناطق هشتگانه کشور نخست در دو گروه چهار تیمی (الف) و (ب) به صورت دوره ای برگزار می شود و در مرحله فینال چهار تیم صعود کننده از مرحله گروهی ضربدری با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا تیم های اول تا سوم مشخص شوند.

   کردستان، تهران، توابع تهران و زنجان در گروه الف این رقابت ها و تیم های اصفهان، هرمزگان، خوزستان و گلستان در گروه ب قرار دارند که باید در مرحله گروهی با یکدیگر رقابت کنند.

   گفتنی است، رقابت های بسکتبال قهرمانی مناطق مختلف کشور از بعدازظهر روز دوشنبه 15 مهر آغاز و تا 19 مهرماه ادامه خواهد داشت.

   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,406,555
تعداد بازدید امروز : 1,195
تعداد بازدید دیروز : 2,952
آخرین به روزرسانی : 1398/07/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.