جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سالن ورزشی روستای مالوجه افتتاح شد

   به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر

   سالن ورزشی روستای مالوجه افتتاح شد

   سالن ورزشی روستای مالوجه افتتاح شد

   دکتر اسحاق جهانگیری ظهر امروز دوشنبه 15 مهرماه سالن ورزشی روستای مالوجه از توابع شهرستان قروه را به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر همزمان با سراسر کشور و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح کرد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ سالن ورزشی روستای مالوجه از توابع شهرستان قروه ظهر امروز دوشنبه 15 مهرماه به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر از سوی معاون اول رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.
   این سالن ورزشی در زمینی به مساحت شش هزار متر مربع و زیربنای 510 مترمربع با اعتباری بالغ بر 7960 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی با امکانات رختکن، سالن خدمات و سرویس بهداشتی احداث شده است.
   این پروژه ورزشی ظهر امروز با هدف توسعه زیرساخت های ورزش استان و پیشرفت حوزه ورزش روستایی از طریق ویدئو کنفرانس توسط دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور مرادنیا استاندار کردستان و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.
   15 مهرماه در تقویم رسمی کشور هر ساله باهدف تکریم روستائیان و عشایر با نام روز ملی روستا و عشایر نامگذاری شده است و در این راستا پروژه های مختلفی جهت توسعه این بخش از سوی دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,406,501
تعداد بازدید امروز : 1,141
تعداد بازدید دیروز : 2,952
آخرین به روزرسانی : 1398/07/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.