جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نمایندگان کردستان حریفان خود را در لیگ دسته یک هندبال شناختند

   نمایندگان کردستان حریفان خود را در لیگ دسته یک هندبال شناختند

   نمایندگان کردستان حریفان خود را در لیگ دسته یک هندبال شناختند

   با برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ دسته یک هندبال مردان و زنان باشگاه های کشور تیم های کیمیا کاشت کردستان و هیات هندبال مریوان و هیات هندبال استان به عنوان نمایندگان کردستان حریفان خود را در این رقابت ها شناختند.

   به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان کردستان؛ مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ دسته یک هندبال مردان و زنان باشگاه های کشور صبح امروز باحضور نمایندگان تیم ها در محل فدراسیون برگزار شد.
   رقابت های لیگ دسته یک هندبال زنان در فصل جدید با حضور ۱۲ تیم در دو گروه شمال و جنوب برگزار خواهد شد که دختران کردستانی در گروه شمال تحت عنوان هیات هندبال استان با تیم های آتریسا تهران، هیات هندبال قزوین، ذوالفقار نکا مازندران، سربداران سبزوار و هیات هندبال ملایر هم گروه هستند.
   رقابت های لیگ دسته یک هندبال مردان باشگاه های کشور نیز با حضور ۱۹ تیم در سه گروه پنج تیمی و یک گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد که کیمیا کاشت کردستان و هیات هندبال مریوان به عنوان نماینده استان در گروه چهارم با تیم های هیات هندبال کرمانشاه و خرم آباد هم گروه هستند.
   گفتنی است، لیگ دسته یک مردان از دهه سوم آبان ماه آغاز شده و سه تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود خواهند کرد و لیگ دسته یک زنان نیز در دهه دوم آبان ماه آغاز به کار خواهد کرد.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,406,686
تعداد بازدید امروز : 1,326
تعداد بازدید دیروز : 2,952
آخرین به روزرسانی : 1398/07/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.