جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تساوی خانگی آبیدر سنندج مقابل حریف البرزی

   هفته هفتم لیگ فوتبال دسته سوم باشگاه های کشور؛

   تساوی خانگی آبیدر سنندج مقابل حریف البرزی

   تساوی خانگی آبیدر سنندج مقابل حریف البرزی

   تیم فوتبال آبیدر سنندج نماینده استان کردستان در رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور روز یکشنبه برابر میهمان خود در هفته هفتم این رقابت ها با نتیجه 3 – 3 مساوی کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مرحله اول رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم باشگاه های کشور با حضور 65 تیم به نمایندگی از سراسر کشور در پنج گروه 13 تیمی درحال برگزاری است و روز گذشته (یکشنبه 21 مهرماه) دیدار هفته هفتم این رقابت ها در شهرهای مختلف پیگیری شد.
   تیم آبیدر سنندج هرچند در آغاز فصل نتایج خوب و قابل قبولی را بدست آورد اما در دو هفته اخیر نتوانست امتیازی کسب کند و کم کم به رده های پایین جدول تنزل کرد.
   این تیم در هفته هفتم این رقابت ها راس ساعت 15 روز یکشنبه 21 مهرماه در ورزشگاه ملک نیای شهر سنندج در یک دیدار خانگی به مصاف تیم فرهنگ البرز رفت و امیدوار بود تا با استفاده از شرایط میزبانی بتواند سه امتیاز این بازی را به خود اختصاص دهد که این دیدار با نتیجه سه به سه به پایان رسید و تیم آبیدرسنندج فقط یک امتیاز این بازی را کسب کرد.
   هم اکنون این تیم با شش بازی انجام شده و کسب سه تساوی و یک برد و دو باخت شش امتیازی است و در رده 9 جدول قرار دارد.
   آبیدرسنندج نماینده استان در گروه دوم این مسابقات با تیم های برق ازا البرز، شهرداری مریانج همدان، سولدوز نقده، دماوند آمل، شاهین فرابرد زنجان، فرهنگ البرز، شهروند رامسر، ستاره کاسپین بابل، آذراب اراک، کیمیای تهران، ذوب و فلزات بهار، شهرداری مریانج همدان و آریونجم تهران هم گروه است.
   آبیدر سنندج
   گفتنی است، فواد احمدی، حامد شیر علی، شعیب جوانمردی، عرفان احمدی، فواد رضایی، زانکو تکاب، سینا ایزدی، رضا معظمی، سامان سعیدی، نوید فلاحی و رضا روح الهی در ترکیب تیم آبیدر سنندج قرار دارند که با سرپرستی صدیق هنر آوازی و سرمربیگری رضا مجیدی به مصاف حرفان خود خواهند رفت.
   اخبار مرتبط
کردستان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,434,698
تعداد بازدید امروز : 185
تعداد بازدید دیروز : 1,002
آخرین به روزرسانی : 1398/08/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.